top of page

BAYİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Balıkesir’in meşhur koku tarihinin temel yapı taşlarından birisi olan Kazdağ Kimya & Kozmetik San. Tic., 1993 yılında DURMUŞ ÇELİK tarafından kurulmuş ve geçmişten gelen geleneği günümüzde yaşatmaya devam ettirmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile Kazdağ Kolonyaları, Balıkesir de ufak bir üretim atölyesinde başlamış ve günümüzde yılda 350.000 litre üretim kapasitesine sahip bir işletme halini almıştır. Firma toptan ve perakende sektöründe kullanıma hazır birçok ürün kategorisi ile hediyelik kolonya, gülsuyu, parfüm ve oda parfümü üretiminin yanında fason üretim de yapmaktadır. Her geçen gün arttırdığımız ürün yelpazemiz ile Türkiye geneli Bayilikler veriyoruz.

FRANCHİSE ÜCRETİ Talep Etmiyoruz!

KAZDAĞ ismini temsil etmek istiyorsanız, Bayilik için başvurabileceğiniz durumlar;

a) Mağaza Bayiliği; İl veya ilçe içinde sadece Kazdağ Kimya ürünlerini satabilirsiniz. Ortalama 120.000 TL – 150.000 TL sermaye ile açacağınız işletmenizde satış için gerekli bütün ürün çeşitlerinden yararlanma fırsatı!

b) Toptan Bayiliği; İl veya ilçe içinde sahip olduğunuz işletmeniz ile Kazdağ Kimya ürünlerini mevcut müşterilerinize satabilirsiniz. Ortalama 75.000 TL – 100.000 TL sermaye ile mevcut müşterilerinize toptan satış yapabilirsiniz.

c) Satış Bayiliği; İşletmeniz içinde Kazdağ Kimya ürünlerine yer açabilirsiniz. Ortalama 35.000 TL – 55.000 TL sermaye ile işletmenizde satış için gerekli ürün çeşidi yakalama fırsatı!

d) Stant Bayiliği; İşletmenizde uygun şartlar sağlanıyorsa firmamızın özel yaptırmış olduğu ahşap stantlarla satış yapabilirsiniz. Ortalama 20.000 TL – 45.000 TL sermaye ile seçilecek farklı ürün konseptleri ile gösterişli ahşap standı doldurma fırsatı!

 

Bayilik Süreci;

TANIŞMA
İnternet sitemizi inceleyin ürünlerimizi deneyin, bizi kıyaslayın, çevrenizdekilere bizi sorun. Aklınıza gelebilecek pek çok soruya internet sitemizi inceleyerek yanıt bulabilirsiniz.

BAŞVURU
Telefon ya da internet üzerinden bize ulaşın, bayilik formu talep edin. Bize vereceğiniz bilgiler değerlendirildikten sonra sizinle irtibata geçilecektir. (Bize sağlayacağınız hiçbir bilgi rızanız dışında üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.)

KRİTERLER
Gümrük, kozmetik sektörü, perakendecilik, nakliye yolları ile ilgili bilgilerinizi tazeleyin. İlgili konuların kanun ve mevzuatlarını inceleyin. (Başvuru sahibinin bunları bildiği ve gereklerini yerine getireceğini peşinen kabul ettiği varsayılacaktır.)

MAĞAZA KEŞFİ
Mağazanızın büyüklüğü ve konuma büyük öneme sahiptir. İlk satış noktanız için en iyi yeri tespit edin ve bize tanıtın. Satış yapacağınız yerin tapu veya kira kontratını ve şirket bilgilerinizi bize deklare edin.

SON DEĞERLENDİRME
Yüz yüze bir toplantıda misafirimiz olun. Üretim koşullarımızı gözlemleyip ekibimiz ile tanışın ve size özel sözleşmenizi beraber hazırlayalım.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon

+90541-647-5016

E-Posta

Başvurunuz Alınmıştır, En Yakın Zamanda Dönüş Sağlanacaktır.

bottom of page