top of page

Hakkımızda

1993 yılında Durmuş ÇELİK tarafından bireysel bir işletme olarak kurulan KAZDAĞ Kolonya, faaliyetlerine Balıkesir de ufak bir atölyede başlamış ve günümüzde 350.000 Litre/Yıl üretim kapasitesine sahip bir işletme halini almıştır.

Üretim, yürürlükteki yasa ve düzenlemelere uygun şekilde Kimya Mühendisleri Burak Çelik ve Berkay Çelik kontrolünde konusunda tecrübeli, eğitimli ve uzman personeller ile hijyenik şartlara uygun bir ortamda, modern teçhizat, donanım ve makinelerle yapılmaktadır.

2022 yılında adını KAZDAĞ KİMYA San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak güncellemiş ve kurumsal kimliğini güçlendirmiştir. 1993 yılından beri edindiği tecrübe sayesinde kozmetik sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren firma toptan ve perakende sektöründe kullanıma hazır birçok ürün kategorisi ile hediyelik kolonya, parfüm, gülsuyu ve ortam kokuları üretiminin yanında fason üretim de yapmaktadır.

hakkimizda1.webp

Firmanın adını aldığı KAZ DAĞları’nın bilinen tarihinde birçok efsane ve öykü bulunmaktadır. KazDağları’nın aslında en gerçek öyküsü, doğanın yarattığı bitki cümbüşüdür. Zirvedeki bu doğal bitki cümbüşünden esinlenerek insan hayatının değdiği tüm alanlara uyumlu, farklı ambalaj ve kokularla, ferahlık ve hijyen sağlamaya “Zirvedeki Ferahlık” sloganı ile de müşteri memnuniyeti temeliyle faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

İnovatif düşünceler ve Ar-Ge çalışmaları ile kurulduğu tarihten bu yana insan ve toplum yararına ürün ortaya çıkarmayı hedefleyen Kazdağ Kolonya, teknolojiyi de takip ederek daima yenilikçi, sürdürülebilirlik ilkesinden ödün vermeden mümkün olan en kaliteli ürünü, en iyi şartlarda müşteriye sunmayı amaçlamaktadır.

hakkimizda2.webp

DOKÜMANLAR

Bu bölümde ürünlerimize ait genel katalogları bulabilir, indirebilir ve çevrim dışı olarak rahatça inceleyebilirsiniz.

bottom of page